بابل قهرمان کشتی آزاد و فرنگی جوانان مازندران شد

ساری – تیم کشتی آزاد و فرنگی جوانان بابل با پشت سر گذاشتن رقیبان ، قهرمان رقابتهای جوانان مازندران شد .

کد خبر: 30468583 | تاریخ خبر: 18/04/1390 - 13:18

به گزارش خبرنگار ایرنا در این رقابت ها که روز گذشته در تالار ورزشی سیدرسول حسینی ساری به پایان رسید ، پس از تیم قهرمان در رشته آزاد تیم های ساری و قائمشهر دوم و سوم شدند و در رشته فرنگی نیز تیم های ساری و نوشهر به ترتیب دوم و سوم شدند .

در رشته کشتی آزاد و در وزن 50کیلوگرم حمید خلیلی از زیراب به مقام قهرمانی رسید ، علی باقری از تیم ساری الف دوم شد و اسماعیل رمضانژاد از بابل و محمد رمضانپور از قائمشهر به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در وزن 55 کیلوگرم فرزادعموزاد از بهشهر اول شد ، مجید جعفری از کلاردشت نایب قهرمان شد و جوادضیایی از جویبار و محمد آقابرار نژاد از بابلسر سوم شدند .

در وزن 60کیلوگرم بهروز حیدری از بابل قهرمان شد ، مسعود زبردست از سلمانشهر دوم شد و محمد الهی از زیراب و حسن قربانی از کیاکلا به طور مشتک سوم شدند .

در وزن 66کیلوگرم مهرشاد اکبری از کیاکلا به مقام اول رسید ، بهنام علیپور از ساری الف دوم شد و میلاد یساری از ساری ب و ایمان رحمانی از بابل به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در وزن 74کیلوگرم علی شفیع زاد از ساری الف در سکوی اول ایستاد ، مهربان فرهادی از ساری ب دوم شد و مجتبی محمودی از محمود آباد و میثم روستا از بابل سوم شدند .

در وزن 84کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی از شیرگاه در سکوی قهرمانی ایستاد،حسین رمضانیان از بابل دوم شد و سیاوش پازوکی از بابلسر و سینا غلامی از بابلسر سوم شدند .

در وزن 96کیلوگرم مصطفی صادق زاده از قائمشهربا شکست علی اصغر خواجه صالحانی از نوشهر اول شد . در این وزن فریبرز علی زاده از چمستان و داریوش تقی زاده از بابل به مقام سوم مشترک قناعت کردند .

و در وزن 120کیلوگرم سید محسن ابراهیمی از بابل در دیدار فینال از سد بهزاد زارع از قائمشهر گذشت و قهرمان شد . در این وزن پوریا نوری از ساری الف و امیرحسین غریری از نور به مقام سوم مشترک رضایت دادند .

در رشته فرنگی و در وزن 50کیلوگرم صادق واحدی از تیم الف ساری قهرمان شد ، محمد حسین نژاد از بابل در جایگاه دوم ایستاد و حافظ اژدری از آمل و سامان رضوانی از نوشهر به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در وزن 55کیلوگرم مجید حیدری از ساری الف اول شد ، پوریا سلیمی از نوشهر دوم شد و میلاد ساروکی از جویبار و محسن فرجی از گلوگاه به طور مشترک سوم شدند .

در وزن 60کیلوگرم احسان قربانی از آمل در دیدار فینال هادی معصوم از بابل را شکست داد و قهرمان شد . در این وزن محمد خانقی از ساری الف و پویا دیوسالار از نور به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در وزن 66کیلوگرم صابر فلاح از قائمشهر اول شد ، رحیم آقایی از بابل نایب قهرمان شد و ولی اله عاقلی از آمل و محمد حجازی از نور سوم شدند .

در وزن 74کیلوگرم قاسم علی نیا از بابل بر سکوی اول ایستاد ، فریبرز تقوی نیا از آمل دوم شد و علی امامی از چمستان و محمد کاووسی از سلمانشهر به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در وزن 84کیلوگرم پیمان کاردگر از بابل قهرمان شد ، میلاد مسعودی از چالوس دوم شد و فرشید تقی زاده از بندپی غربی و سبحان نعیمایی از نوشهر به عنوان سوم مشترک رضایت دادند .

در وزن 96کیلوگرم سامان نوروزی از بابل در دیدار فینال اویس جانعلی زاده از بندپی شرقی را مغلوب کرد و اول شد . در این وزن حمیدرضا نعیمایی از نوشهر و میلاد بهمنی از ساری ب سوم شدند .

و در وزن 120کیلوگرم یاسر اسحق تیموری از نوشهرقهرمان شد و امیرحسین اکبر پور از بندپی شرقی به نایب قهرمانی بسنده کرد . در این وزن محمد دهقان از ساری ب و مبین کیانی نژاد از قائمشهر به مقام سوم مشترک رضایت دادند . ک/3

7331/503

انتهای پیام /*