کد خبر: 30006834 (1371693) | تاریخ خبر: 14/07/1389 | ساعت: 20:14|
نسخه چاپی |ارسال به دوستان

تالارمعاملات بورس اوراق بهادار در آمل افتتاح شد

ساری - تالار فرعی بورس معاملات اوراق بهادار شهرستان آمل به عنوان سومین تالار بورس پس از ساری و بابل در مازندران روز چهارشنبه در شهرستان آمل افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر بورس منطقه ای مازندران در مراسم افتتاح این تالار در آمل گفت: تالار معاملات بورس اوراق بهادار آمل هم اکنون با یک شرکت کارگزاری بورس افتتاح شده و بزودی دو شرکت کارگزاری بورس نیز در این شهرستان فعال خواهد شد.
ˈعلی جعفریˈ افزود: از زمان راه اندازی بورس منطقه ای در مازندران در سال 1383 تاکنون 10کارگزار بورس در ساری و سه کارگزار هم در تالار معاملات بورس بابل فعالیت می کنند.
وی با بیان اینکه چهارمین شرکت کارگزاری بورس تا هفته های آینده در بابل راه اندازی خواهد شد تصریح کرد: دو شرکت کارگزاری بورس تالار معاملات آمل نیز برای فعالیت بیشتر تالار این شهرستان بزودی راه اندازی خواهد شد.
مدیر بورس منطقه ای مازندران با بیان اینکه توسعه فعالیت های بورس از برنامه های جدی بورس منطقه ای این استان است، از راه اندازی تالار بورس معاملات در شهرستان نور تا اواخر آبان ماه امسال خبر داد.
جعفری ادامه داد: با رایزنیهای در حال انجام تالار بورس تنکابن نیز تا پایان امسال توسط یکی از شرکت های کارگزاری دولتی در این شهرستان فعال خواهد شد.
وی با بیان اینکه بورس مازندران یکی از موفق ترین بورس های کشور در شش ماهه نخست امسال بوده است خاطرنشان کرد: تالار بورس منطقه ای مازندران در میان تالارهای بورس کلانشرهای کشور در جایگاه ششم قرار گرفت.ک/3
7347/503/402

انتهای پیام /*

برچسب ها

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال