کد خبر: 30628789 (ایرنا) | تاریخ خبر: 02/08/1390 | ساعت: 18:43|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

اشاعه فرهنگ نماز، یکی از راههای مقابله با جنگ نرم دشمن است

ساری - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه دشمن همچنان با جنگ نرم نظام اسلامی را تهدید می کند، گفت: یکی از مهمترین راههای مقابله با جنگ نرم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی، اشاعه فرهنگ نماز در جامعه است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈعباسعلی ابراهیمیˈ روز دوشنبه در جلسه شورای اقامه نماز مازندران در ساری افزود: امروز انواع ناهنجاریهای اجتماعی ناشی از تهدیدهای جنگ نرم دشمنان، کانون خانواده ها بویژه جوانان را هدف قرار داده است.
وی که در جمع اعضای شورا و دبیران ستاد اقامه نماز شهرستانها و رابطین دستگاههای اجرایی استان سخن می گفت، اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان گوهربار خود بارها در مورد تهدیدات شبیخون فرهنگی، قتل عام فرهنگی و ناتو فرهنگی دشمنان علیه ارزشهای انقلاب و نظام اسلامی را هشدار داده اند.
وی تاکید کرد که با اشاعه فرهنگ نماز در جامعه بسیاری از ناهنجاریها کاهش می یابد.
مشاور استاندار و دبیر ستاد اقامه نماز مازندران با اشاره به اینکه تفکر انحرافی دشمنان جامعه را تحت الشعاع قرار داده است، گفت: ما باید دین اسلام را بصورت کاربردی در جامعه تعریف و اشاعه نمائیم.
حجت الاسلام ˈابراهیمیˈ تصریح کرد: دین اسلام باید به نسل جدید بیشتر معرفی شود زیرا برخی افراد دین را یک توصیه اخلاقی می پندارند در حالیکه دین منشاء اخلاق نیکو و هدایت انسان به راه درست و ترقی است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی عمومی، اشاعه فرهنگ نماز در جامعه، نشست با دانش آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاهها، تحکیم نماز در خانواده، نشست با طلاب تحت عنوان محراب، نمایشگاه قرآن، مسابقات علمی و فرهنگی در خصوص آداب و اسرار نماز و برگزاری دوره های آموزش برای مروجان نماز از جمله برنامه های این ستاد در سالجاری عنوان کرد.ک/2
609/402

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

خبرهای مرتبط

پربیننده ترین ها

صاحبان واحدهای صنعتی فاقد اهلیت به بانک ها معرفی نمی شوند

در بازدید خبرنگاران از واحد های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی آمل مطرح شد:

صاحبان واحدهای صنعتی فاقد اهلیت به بانک ها معرفی نمی شوند

جدیدترین مطالب سایت

مازندران نیازمند امکانات و اعتبارات ملی است

سرپرست تیم اعزامی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

مازندران نیازمند امکانات و اعتبارات ملی است

موضوعات مرتبط