کد خبر: 30628789 (ایرنا) | تاریخ خبر: 02/08/1390 | ساعت: 18:43|
نسخه چاپی |ارسال به دوستان

اشاعه فرهنگ نماز، یکی از راههای مقابله با جنگ نرم دشمن است

ساری - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه دشمن همچنان با جنگ نرم نظام اسلامی را تهدید می کند، گفت: یکی از مهمترین راههای مقابله با جنگ نرم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی، اشاعه فرهنگ نماز در جامعه است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈعباسعلی ابراهیمیˈ روز دوشنبه در جلسه شورای اقامه نماز مازندران در ساری افزود: امروز انواع ناهنجاریهای اجتماعی ناشی از تهدیدهای جنگ نرم دشمنان، کانون خانواده ها بویژه جوانان را هدف قرار داده است.
وی که در جمع اعضای شورا و دبیران ستاد اقامه نماز شهرستانها و رابطین دستگاههای اجرایی استان سخن می گفت، اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان گوهربار خود بارها در مورد تهدیدات شبیخون فرهنگی، قتل عام فرهنگی و ناتو فرهنگی دشمنان علیه ارزشهای انقلاب و نظام اسلامی را هشدار داده اند.
وی تاکید کرد که با اشاعه فرهنگ نماز در جامعه بسیاری از ناهنجاریها کاهش می یابد.
مشاور استاندار و دبیر ستاد اقامه نماز مازندران با اشاره به اینکه تفکر انحرافی دشمنان جامعه را تحت الشعاع قرار داده است، گفت: ما باید دین اسلام را بصورت کاربردی در جامعه تعریف و اشاعه نمائیم.
حجت الاسلام ˈابراهیمیˈ تصریح کرد: دین اسلام باید به نسل جدید بیشتر معرفی شود زیرا برخی افراد دین را یک توصیه اخلاقی می پندارند در حالیکه دین منشاء اخلاق نیکو و هدایت انسان به راه درست و ترقی است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی عمومی، اشاعه فرهنگ نماز در جامعه، نشست با دانش آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاهها، تحکیم نماز در خانواده، نشست با طلاب تحت عنوان محراب، نمایشگاه قرآن، مسابقات علمی و فرهنگی در خصوص آداب و اسرار نماز و برگزاری دوره های آموزش برای مروجان نماز از جمله برنامه های این ستاد در سالجاری عنوان کرد.ک/2
609/402

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

خبرهای مرتبط

پربیننده ترین ها

جدیدترین مطالب سایت

موضوعات مرتبط